cunda-ziyabey-konagi-facebook cunda-ziyabey-konagi-twitter cunda-ziyabey-konagi-instagram
cunda-ziyabey-konagi-foursquare cunda-ziyabey-konagi-sanal-tur cunda-ziyabey-konagi-flickr

 

“Yaşama en büyük şahitlerden biri taşlardır”

Bunu düşünerek eski dönemlerden günümüze dek tarihteki tüm anıları, yaşamı harmanlayarak size sunmak istedik. Ziya Bey Konağı, kültür ve turizmin en merkezi noktalarından olan Cunda Adası’nda inşa edilmiş  kültür ve doğallığı günümüze adeta taşır nitelikte dekore edilmiş, 13 odalı otantik bir binaya sahip,butik oteldir.

Misafirlerini, eskilere dayanan ancak günümüzün modern ihtiyaç ve zevkine göre uyarlanmış antik eşyalar ile dekore edilen odalarında ağırlar.

Ayvalık tarihinden, mimarisinden uzaklaşmadan restore edilen ve 12 ay boyunca hizmet verdiğimiz butik otelimizde 4 şömineli delüx oda, 9 standart oda mevcuttur.

Her ayrıntısı misafirlerine daha fazla huzur vermek için tasarlanan  bahçesinde,organik Cunda lezzetleri ile tadına doyulmaz kahvaltıların keyfine varabilirsiniz.

Konaktan her yere yürüyerek ulaşabilirsiniz, Rum Evleri’nin arasında,masmavi bir denizin, yemyeşil bahçelerin ve romantik Cunda Sokakları’nın keyfini doyasıya yaşamak için sizleride ZİYA BEY KONAĞI’nda ağırlamaktan mutlu olacağız.

Buram buram tarih kokan taş konağımız şimdi, yeni yaşantılar için yeni konuklarını bekliyor...

Cunda Butik Otel

/